HAFTANIN ÖNEMLİ VERİLERİPazartesi : Hafta başlangıcı piyasalar ve veriler açısından sakin geçecek. Çok önemli bir veri gözümüze çarpmıyor.

Salı : Piyasada hareket başlıyor. Rusyada piyasalar tatil. Çünkü kadınlar günü :) Salı gecesi Çin ticaret verileri önemli. Eğer yüksek gelirse Abdnin bir hamle yaparak çini yine altına alması gerekiyor. euro bölgesi için önemli veriler saat 12:00 de yayınlanacak. Amerikan ekonomisinde önemli bir veri gözümüze çarpmıyor.

Çarşamba : 11:00 de sterlinin önemli verileri gözümüze çarpıyor. Bu veriler yine euro bölegesi içinde önemli. 17:30 da ham petrol verileri açıklanıyor. bu veriler yine hem eurousd paritesi hemde altın için önemli.

Perşembe : Çinde tüketici fiyat endeksi açıklanacak. merakla bu veriyi takip edeceğiz. Bakalım dolar çini yenebilecek mi ? 12:00 de Almanya ticaret dengesi euro bölgesi için çok önemli. Ayrıca euro için haftanın önemli günü çünkü saat 14:30 da Faiz oranı kararı açıklanacak ve bu karar öncesi ve sonrası piyasa hızlı olacaktır. Ani hareketlere dikkat. 15:30 da abd işsizlik haklarından yararlanma verileri açıklanack. Bu veri de önemli bir veri.

Cuma : Haftanın son gününde Almanya İtalya Fransadan gelecek verileri takip edeceğiz.


Güzel bir hafta bizi bekliyor. Bol kazançlar. Takipte kalın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder